مناقصه خرید رنگ و لاک

شرکت موتوژن(سهامی عام) در نظر دارد انواع لاک و رنگ مورد نیاز خود را طبق جدول ذیل از شرکت‌های معتبر خریداری نماید. برای دریافت پاکت‌های مناقصه به واحد تدارکات تبریز و یا دفتر بازرگانی تهران مراجعه نموده و پیشنهاد قیمت خود را در این زمینه در پاکت‌های الف، ب، ج، د قرار دهید.

مشاهده مطلب |۱۴۰۱ تیر ۰۸, چهارشنبه

مناقصه براکت کولری

شرکت موتوژن(سهامی عام) در نظر دارد مدل‌های براکت کولری مورد نیاز خود را طبق جدول ذیل از شرکت‌های معتبر خریداری نماید. پیشنهاد قیمت خود را در این زمینه در پاکت‌های الف، ب، ج، د قرارداده برای دریافت پاکت‌های مناقصه به واحد تدارکات تبریز و یا دفتر بازرگانی تهران مراجعه فرمائید.

مشاهده مطلب |۱۴۰۱ خرداد ۳۰, دوشنبه

مزایده اقلام ضایعاتی

شرکت موتوژن(سهامی عام) در نظر دارد اقلام ضایعاتی زیر را از طریق مزایده بفروش برساند. لذا از کسانی که مایل به خرید می‌باشند دعوت می‌گردد جهت رویت و اخذ فرم مزایده به مدت ۷ روز کاری از تاریخ انتشار آگهی مزایده از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ با واحد فروش ضایعات به شماره تلفن ۳۴۴۸۰۳۳۰ - 041 تماس حاصل فرمایند

مشاهده مطلب |۱۴۰۱ خرداد ۲۹, یکشنبه

بازدید شرکت سمارت (صنام) الکترونیک

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، در مورخه ۱۸ خردادماه ۱۴۰۱ پیرو حضور مدیرعامل و مدیر کارخانه شرکت سمارت (صنام) الکترونیک در مجموعه موتوژن، از خطوط تولید و نمایشگاه تحقیقات و توسعه شرکت موتوژن با هدف آشنایی با طرح‌های استراتژیک توسعه محصولی شرکت، بازدید به عمل آمد.

مشاهده مطلب |۱۴۰۱ خرداد ۲۵, چهارشنبه

مناقصه سیم لاکی مسی

شرکت موتوژن در نظر دارد نسبت به اعلام قیمت دستمزد هر یک از ردیفهای سیم لاکی مسی پیشنهاد قیمت خود را در پاکت‌های سربسته الف، ب، ج، د قرار داده برای دریافت پاکت‌های مناقصه به واحد تدارکات تبریز ویا دفتر تهران مراجعه فرمائید.

مشاهده مطلب |۱۴۰۱ خرداد ۱۸, چهارشنبه

مناقصه خازن

شرکت موتوژن در نظردارد خازن مورد نیاز خود را طبق جدول ذیل از طریق عقد قرارداد از شرکت‌های معتبرخریداری نماید.

مشاهده مطلب |۱۴۰۱ خرداد ۱۸, چهارشنبه

مناقصه مستربچ و پلی پرولین

شرکت موتوژن در نظردارد مستربچ بهبود دهنده و پلی پروپیلن 30 % الیافدار مورد نیاز خود را طبق جدول ذیل از طریق عقد قرارداد از شرکت‌های معتبر خریداری نماید.

مشاهده مطلب |۱۴۰۱ خرداد ۱۸, چهارشنبه

مناقصه پیچ ثروبلت، ترمینال برد و قالب براکت

شرکت موتوژن در نظردارد: اقلام مورد نیاز خود را طبق جدول ذیل از طریق عقد قرارداد از شرکت‌های معتبرخریداری نماید.

مشاهده مطلب |۱۴۰۱ خرداد ۱۸, چهارشنبه

مناقصه مواد پلی آمید

شرکت موتوژن در نظردارد: مواد پلاستیکی مورد نیاز خود را طبق جدول ذیل از طریق عقد قرارداد از شرکت‌های معتبرخریداری نماید.

مشاهده مطلب |۱۴۰۱ خرداد ۱۸, چهارشنبه

بازدید هیئت اعزامی دولت به مناسبت سفر استانی ریاست جمهوری

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، در بیست و سومین دور سفرهای استانی ریاست محترم جمهوری، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، صبح روز پنجشنبه ۱۲ خردادماه ۱۴۰۱ به همراه جمعی از وزرا و اعضای هیئت دولت وارد شهر تبریز شدند.

مشاهده مطلب |۱۴۰۱ خرداد ۱۱, چهارشنبه