فراخوان عمومی شناسایی سازندگان درایو موتور BLDC

شرکت موتوژن بزرگترین تولید کننده الکتروموتور کشور در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی نسبت به شناسایی، ارزیابی و عقد قرارداد با پیمانکاران واجد صلاحیت فنی، مالی و دارای تجربیات مفید با موضوع طراحی و تولید درایو موتور BLDC با کاربرد کولر آبی برای تولیدات جدید کولری خود اقدام نماید.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ دی ۰۳, یکشنبه

مجمع عمومی عادی سالانه

از کلیه سهامداران محترم شرکت موتوژن (سهامی عام) یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت که در ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 21/09/1402 در محل هتل سیمرغ – واقع در تهران ، خیابان ولیعصر (عج) ، پائین تر از پارک ساعی ، نبش کوچه دلبسته ، شماره 2141 برگزار می شود، حضور بهم برسانند.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ آذر ۱۲, یکشنبه

بازدید معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و هیئت همراه محترم

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار به همراه سرپرست اداره کل استاندارد استان، مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و جمعی از مسئولین استانی در تاریخ ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۲ از خطوط تولید شرکت موتوژن بازدید بعمل آوردند.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ آبان ۲۵, پنجشنبه

بیست و سومین دوره نمایشگاه لوازم خانگی هامکس

شرکت موتوژن افتخار دارد که از حضرتعالی به منظور بازدید از محصولات و غرفه شرکت، در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی دعوت به عمل آورد.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ مهر ۲۷, پنجشنبه

بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر و هیئت همراه

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، در مورخه 19 مهرماه ۱۴۰2 دکتر مهدی عبوری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر و به همراه جمعی از معاونین و همچنین مدیرعامل هلدینگ بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر در مجموعه موتوژن، از خطوط تولید و نمایشگاه تحقیقات و توسعه شرکت موتوژن با هدف آشنایی با طرح‌های استراتژیک توسعه محصولی شرکت، بازدید به عمل آمد.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ مهر ۲۰, پنجشنبه

تائید آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه

به اطلاع می رساند به استناد مصوبۀ مجمع عمومی فوق العاده شرکت موتوژن ( سهامی عام) ، مورخ 08/05/1402 و مجوز شمارۀ 024/1021074-067 مورخ 28/04/1402 سازمان بورس و اوراق بهادار، مقرر گردید سرمایۀ شرکت از طریق صدور سهام جدید از مبلغ 14.288.400.000.000ریال به مبلغ 20.146.644.000.000ریال، منقسم به تعداد سهام 20.146.644.000 سهم 1,000 ریالی به شرح زیر افزایش یابد.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ شهریور ۱۴, سه‌شنبه

ساخت الکتروموتورهای دما بالا (کلاس H)

در راستای توسعه و تکمیل سبد محصولات شرکت موتوژن، پروژه طراحی و ساخت الکتروموتورهای دما بالا (کلاس H) برای اولین بار در کشور در واحد تحقیقات تعریف گردید. این الکتروموتورها برای شرایط دمای محیطی تا 80 درجه سانتیگراد در نظر گرفته شده اند.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ شهریور ۱۳, دوشنبه

جذب نمایندگی فروش شرکت موتوژن

شرکت موتوژن در نظر دارد جهت گسترش خدمات و توسعه شبـکه فروش محصولات خود در برخی استان‌ها، اقدام به جـذب نماینـده از سراسر کشـور نماید؛ لذا جهـت دریافت اطلاعات بیشـتر و تکمیل فرآیند از طریق سامانه ارتباط با مشتری به نشانی crm.motogen.com در قسمت مربوط به درخواست اخذ نمایندگی مراجعه فرمایید.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ شهریور ۰۷, سه‌شنبه

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت موتوژن (سهامی عام )

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و یا نماینده و نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می شود تا در جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت موتوژن (سهامی عام) که راس ساعت 9 صبح روز یکشنبه مورخه 1402/05/29 در محل تهران ، خیابان شریعتی ، روبروی خیابان میرداماد، کوچه نیک، پلاک 30 برگزار می گردد حضور بهم برسانند.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ مرداد ۱۷, سه‌شنبه

دعوت به مجمع عمومی فوق العاده

بدین وسیله از کلیه سهامداران محترم، وکیل یا مقام قانونی صاحب سهام و یا نماینده و نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می شود تا در جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت موتوژن(سهامی عام) که راس ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخه 1402/05/08 در محل تهران، خیابان ولیعصر(عج)، پایین تر از پارک ساعی، نبش کوچه دلبسته، شماره 2141، هتل سیمرغ برگزار می گردد، حضور بهم برسانند.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ تیر ۲۹, پنجشنبه