دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت موتوژن (سهامی عام)

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و یا نماینده و نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می شود تا درجلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت موتوژن (سهامی عام ) که راس ساعت 9 صبح روز یکشنبه مورخه 03/04/1403 در محل هتل سیمرغ – واقع در تهران ، خیابان ولیعصر(عج)، پایین تر از پارک ساعی ،نبش کوچه دلبسته ، شماره 2141 برگزار می گردد حضور بهم رسانند.

مشاهده مطلب |۱۴۰۳ خرداد ۲۲, سه‌شنبه

دعوت به همکاری از باربری ها و شرکت های فعال در زمینه حمل و نقل کالا

شرکت موتوژن بمنظور ارتقای خدمات حمل و نقل کالا، از شرکت های باتجربه و واجد شرایط در زمینه حمل و نقل کالا و خدمات خرده بار شهری و بین شهری، دعوت به همکاری می نماید. کلیه شرکت های حمل و نقل واجد شرایط می توانند رزومه و درخواست همکاری خود به همراه پروانه بهره برداری، امکانات، تجهیزات، ظرفیت و ماشین آلات باربری ، مستندات و رضایت نامه های همکاری موفق با شرکت های بزرگ را در ساعات اداری به دبیرخانه شرکت به آدرس تبریز، منطقه صنعتی غرب،بلوار صنعت، روبروی شهرک فناوری خودرو، شرکت موتوژن ارسال نمایند.

مشاهده مطلب |۱۴۰۳ اردیبهشت ۳۱, دوشنبه

ارزیابی شرکت موتوژن به عنوان یکی از شرکتهای برتر در حوزه تحقیق و توسعه

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، واحد تحقیق و توسعه این شرکت به عنوان یکی از شرکتهای برتر در زمینه تحقیق و توسعه در تاریخ ۱۷ اسفندماه ۱۴۰۲ مورد ارزیابی قرار گرفت. این ارزیابی توسط ممیزان سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی صورت گرفت.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ اسفند ۱۹, شنبه

آئین رونمایی از تولید الکتروموتورهای کولری راندمان بالا (BLDC و القایی)

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، روز یکشنبه مورخه ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۲ مراسم و آئین رونمایی از تولید الکتروموتورهای کولری راندمان بالا (BLDC و القایی) با حضور سازمان انرژیهای تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا)، سازمان ملی استاندارد و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار گردید.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ اسفند ۲۱, دوشنبه

جشنواره نوآوری برتر ایرانی ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی ۱۴۰۲ در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف با حضور دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه صنعتی شریف و به میزبانی دفتر توسعه فناوری و نوآوری دانشگاه برگزار شد.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ اسفند ۲۴, پنجشنبه

فراخوان عمومی شناسایی سازندگان درایو موتور BLDC

شرکت موتوژن بزرگترین تولید کننده الکتروموتور کشور در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی نسبت به شناسایی، ارزیابی و عقد قرارداد با پیمانکاران واجد صلاحیت فنی، مالی و دارای تجربیات مفید با موضوع طراحی و تولید درایو موتور BLDC با کاربرد کولر آبی برای تولیدات جدید کولری خود اقدام نماید.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ دی ۰۳, یکشنبه

مجمع عمومی عادی سالانه

از کلیه سهامداران محترم شرکت موتوژن (سهامی عام) یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت که در ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 21/09/1402 در محل هتل سیمرغ – واقع در تهران ، خیابان ولیعصر (عج) ، پائین تر از پارک ساعی ، نبش کوچه دلبسته ، شماره 2141 برگزار می شود، حضور بهم برسانند.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ آذر ۱۲, یکشنبه

بازدید معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و هیئت همراه محترم

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار به همراه سرپرست اداره کل استاندارد استان، مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و جمعی از مسئولین استانی در تاریخ ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۲ از خطوط تولید شرکت موتوژن بازدید بعمل آوردند.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ آبان ۲۵, پنجشنبه

بیست و سومین دوره نمایشگاه لوازم خانگی هامکس

شرکت موتوژن افتخار دارد که از حضرتعالی به منظور بازدید از محصولات و غرفه شرکت، در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی دعوت به عمل آورد.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ مهر ۲۷, پنجشنبه

بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر و هیئت همراه

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، در مورخه 19 مهرماه ۱۴۰2 دکتر مهدی عبوری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر و به همراه جمعی از معاونین و همچنین مدیرعامل هلدینگ بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر در مجموعه موتوژن، از خطوط تولید و نمایشگاه تحقیقات و توسعه شرکت موتوژن با هدف آشنایی با طرح‌های استراتژیک توسعه محصولی شرکت، بازدید به عمل آمد.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ مهر ۲۰, پنجشنبه